5,878,221 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XV HMPwDP
XV Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym
Grudziądz - Toruń 19-20.03.2015 r.

Klasyfikacja indywidualna - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
117
Marcin Jurkiewiczmałopolskie
16.64
dyskw.
16.64
2
118
Mateusz Brzozaopolskie
16.80
dyskw.
16.80
3
114
Przemysław Żydaczekwarmińsko-mazurskie
18.21
17.17
17.17
4
107
Radosław Dąbrowskimazowieckie
17.38
17.20
17.20
5
81
Radosław Stenkapomorskie
dyskw.
17.24
17.24
6
106
Maciej Dajczakwielkopolskie
17.60
17.28
17.28
7
120
Dawid Kacperskimazowieckie
17.36
17.29
17.29
8
80
Damian Szumowiczpodkarpackie
17.71
17.46
17.46
9
77
Piotr Grosskujawsko-pomorskie
dyskw.
17.52
17.52
10
109
Michał GąskaSA PSP Kraków
17.73
17.54
17.54
11
49
Sławomir Skibińskimazowieckie
18.26
17.57
17.57
12
69
Łukasz Góralskizachodniopomorskie
17.88
17.64
17.64
13
104
Paweł Gostomskipomorskie
17.64
dyskw.
17.64
14
89
Sebastian JakubiakSA PSP Kraków
17.67
17.67
17.67
15
83
Dawid Kowalikświętokrzyskie
17.83
18.61
17.83
16
91
Marek Kosśląskie
dyskw.
17.85
17.85
17
111
Damian Flakśląskie
17.86
dyskw.
17.86
18
60
Paweł Ruszelpodkarpackie
18.30
17.92
17.92
19
101
Artur WydraCS PSP Częstochowa
19.84
17.92
17.92
20
115
Krzysztof Mazurmałopolskie
17.93
dyskw.
17.93
21
32
Krzysztof Bałatapodkarpackie
18.29
17.94
17.94
22
121
Tobiasz Klamaopolskie
dyskw.
17.96
17.96
23
116
Rafał Sieliwoniukpodlaskie
18.05
18.15
18.05
24
42
Daniel Wachowskimazowieckie
18.05
18.58
18.05
25
85
Mateusz Danielukmazowieckie
18.09
22.19
18.09
26
100
Krzysztof Majcherwielkopolskie
dyskw.
18.09
18.09
27
102
Karol Przydatekmazowieckie
18.14
dyskw.
18.14
28
65
Hubert Skurkaśląskie
30.46
18.15
18.15
29
71
Albert KrupaCS PSP Częstochowa
dyskw.
18.21
18.21
30
74
Dariusz Kroczakświętokrzyskie
18.21
dyskw.
18.21
31
73
Jacek Skóramazowieckie
18.33
18.26
18.26
32
79
Paweł Kowalskimazowieckie
24.15
18.26
18.26
33
50
Krzysztof Zygaopolskie
20.57
18.33
18.33
34
70
Maksymilian Piątkowskikujawsko-pomorskie
18.38
18.65
18.38
35
95
Szymon SienkiewiczCS PSP Częstochowa
18.39
dyskw.
18.39
36
92
Łukasz Bieleckiświętokrzyskie
18.48
18.40
18.40
37
48
Waldemar Krokmałopolskie
18.41
dyskw.
18.41
38
97
Jarosław Lubaspodkarpackie
25.03
18.42
18.42
39
78
Mateusz Jurkiewiczmałopolskie
19.51
18.46
18.46
40
96
Łukasz Grabowskikujawsko-pomorskie
18.54
dyskw.
18.54
41
99
Łukasz Ostrowskipodlaskie
18.55
26.70
18.55
42
94
Andrzej Komorekzachodniopomorskie
18.60
dyskw.
18.60
43
82
Mirosław Stablaśląskie
18.62
23.75
18.62
44
90
Tomasz Dąbrowskimazowieckie
18.65
dyskw.
18.65
45
63
Sebastian Witkowskipodlaskie
18.67
18.87
18.67
46
52
Mariusz Langepodlaskie
19.32
18.67
18.67
47
53
Roger KlosSA PSP Kraków
19.19
18.68
18.68
48
35
Piotr Borońmałopolskie
18.73
19.06
18.73
49
27
Mateusz Prubantopolskie
18.75
dyskw.
18.75
50
84
Piotr Słapińskiwarmińsko-mazurskie
20.68
18.78
18.78
51
45
Marcin Gurgulmałopolskie
18.91
18.86
18.86
52
38
Damian Wenta IIpomorskie
19.17
18.86
18.86
53
75
Paweł Prokopczykwarmińsko-mazurskie
18.90
20.64
18.90
54
36
Paweł Żylakmazowieckie
18.99
19.16
18.99
55
108
Damian Wentapomorskie
18.99
dyskw.
18.99
56
72
Łukasz Łotockimałopolskie
19.32
19.04
19.04
57
43
Łukasz Borowywarmińsko-mazurskie
dyskw.
19.05
19.05
58
86
Mateusz BańkowskiCS PSP Częstochowa
19.06
dyskw.
19.06
59
57
Robert ZdonekCS PSP Częstochowa
19.53
19.16
19.16
60
54
Ariel Boryswarmińsko-mazurskie
19.38
19.18
19.18
61
51
Rafał Flispodkarpackie
19.18
19.53
19.18
62
37
Bartłomiej Ilczukpodlaskie
19.62
19.22
19.22
63
20
Rafał Balpodkarpackie
19.24
21.73
19.24
64
40
Szymon Woźniakwielkopolskie
20.70
19.43
19.43
65
64
Damian DzięgielSA PSP Kraków
19.58
dyskw.
19.58
66
29
Grzegorz MrózSA PSP Kraków
19.63
19.62
19.62
67
18
Tomasz Jarocpodlaskie
20.64
19.64
19.64
68
26
Jakub Dudaświętokrzyskie
dyskw.
19.75
19.75
69
76
Marcin Walkowiakwielkopolskie
dyskw.
19.91
19.91
70
44
Przemysław Bartosiewiczzachodniopomorskie
20.83
20.06
20.06
71
12
Grzegorz Garnczarekśląskie
20.09
20.23
20.09
72
87
Rafał Wiktoropolskie
20.85
20.12
20.12
73
119
Przemysław Kierzonkowskiwarmińsko-mazurskie
20.34
dyskw.
20.34
74
14
Michał BłaszczykSA PSP Kraków
20.57
20.60
20.57
75
55
Krzysztof Gajewskiwielkopolskie
24.68
20.77
20.77
76
15
Michał Jabłońskizachodniopomorskie
21.19
21.17
21.17
77
66
Krzysztof Kunysświętokrzyskie
21.19
dyskw.
21.19
78
21
Michał Koziołśląskie
23.89
21.22
21.22
79
39
Arkadiusz Miendakwarmińsko-mazurskie
22.13
21.28
21.28
80
88
Wojciech Haduchpodkarpackie
dyskw.
21.28
21.28
81
62
Tolasz KulczewskiCS PSP Częstochowa
21.31
dyskw.
21.31
82
68
Paweł Zarębawielkopolskie
21.63
21.65
21.63
83
59
Rafał Bernatopolskie
21.79
22.29
21.79
84
41
Piotr KałużaCS PSP Częstochowa
22.32
22.11
22.11
85
17
Maciej StrągCS PSP Częstochowa
22.40
23.74
22.40
86
11
Grzegorz ŚcisłyCS PSP Częstochowa
40.99
22.54
22.54
87
24
Karol ChmalCS PSP Częstochowa
23.91
26.12
23.91
88
30
Daniel Wojtowiczpodkarpackie
30.48
dyskw.
30.48
89
110
Radosław Cyrsonpomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
90
103
Tomasz Michalskikujawsko-pomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
91
61
Paweł Jankowskiwarmińsko-mazurskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
92
23
Marcin Zięcinazachodniopomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
93
105
Robert Skalniakmałopolskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
94
58
Jacek Bierkatmazowieckie
dyskw.
dyskw.
n.klas
95
56
Marcin Świerkzachodniopomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
96
113
Sebastian Staroszczykpomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
97
33
Grzegorz Sabajtiszachodniopomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
98
93
Daniel Więckowskiwielkopolskie
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
121
Tobiasz Klamaopolskie
dyskw.
14.65
14.65
2
120
Dawid Kacperskimazowieckie
15.42
15.06
15.06
3
109
Michał GąskaSA PSP Kraków
15.34
15.08
15.08
4
70
Maksymilian Piątkowskikujawsko-pomorskie
17.01
15.31
15.31
5
96
Łukasz Grabowskikujawsko-pomorskie
15.91
15.33
15.33
6
111
Damian Flakśląskie
dyskw.
15.36
15.36
7
119
Przemysław Kierzonkowskiwarmińsko-mazurskie
17.19
15.43
15.43
8
115
Krzysztof Mazurmałopolskie
16.04
15.53
15.53
9
73
Jacek Skóramazowieckie
15.56
16.51
15.56
10
118
Mateusz Brzozaopolskie
15.72
15.68
15.68
11
104
Paweł Gostomskipomorskie
15.69
18.69
15.69
12
95
Szymon SienkiewiczCS PSP Częstochowa
16.33
15.73
15.73
13
112
Tomasz Wrzosekmazowieckie
15.82
dyskw.
15.82
14
116
Rafał Sieliwoniukpodlaskie
17.15
15.92
15.92
15
77
Piotr Grosskujawsko-pomorskie
16.55
15.95
15.95
16
114
Przemysław Żydaczekwarmińsko-mazurskie
16.23
15.96
15.96
17
32
Krzysztof Bałatapodkarpackie
17.60
16.11
16.11
18
89
Sebastian JakubiakSA PSP Kraków
16.14
18.33
16.14
19
82
Mirosław Stablaśląskie
16.66
16.16
16.16
20
113
Sebastian Staroszczykpomorskie
17.23
16.19
16.19
21
38
Damian Wenta IIpomorskie
19.71
16.20
16.20
22
108
Damian Wentapomorskie
16.26
16.58
16.26
23
55
Krzysztof Gajewskiwielkopolskie
16.39
16.41
16.39
24
101
Artur WydraCS PSP Częstochowa
16.50
17.28
16.50
25
79
Paweł Kowalskimazowieckie
dyskw.
16.53
16.53
26
105
Robert Skalniakmałopolskie
17.74
16.56
16.56
27
84
Piotr Słapińskiwarmińsko-mazurskie
16.57
17.22
16.57
28
36
Paweł Żylakmazowieckie
16.63
17.83
16.63
29
100
Krzysztof Majcherwielkopolskie
17.06
16.65
16.65
30
40
Szymon Woźniakwielkopolskie
17.14
16.70
16.70
31
85
Mateusz Danielukmazowieckie
17.46
16.76
16.76
32
20
Rafał Balpodkarpackie
19.24
16.76
16.76
33
65
Hubert Skurkaśląskie
20.50
16.79
16.79
34
102
Karol Przydatekmazowieckie
16.81
16.80
16.80
35
78
Mateusz Jurkiewiczmałopolskie
19.24
16.91
16.91
36
83
Dawid Kowalikświętokrzyskie
16.92
dyskw.
16.92
37
92
Łukasz Bieleckiświętokrzyskie
16.98
dyskw.
16.98
38
94
Andrzej Komorekzachodniopomorskie
17.02
26.75
17.02
39
72
Łukasz Łotockimałopolskie
17.08
dyskw.
17.08
40
49
Sławomir Skibińskimazowieckie
17.09
17.41
17.09
41
35
Piotr Borońmałopolskie
17.33
17.11
17.11
42
80
Damian Szumowiczpodkarpackie
17.61
17.15
17.15
43
68
Paweł Zarębawielkopolskie
17.48
17.16
17.16
44
99
Łukasz Ostrowskipodlaskie
21.95
17.25
17.25
45
37
Bartłomiej Ilczukpodlaskie
17.34
18.18
17.34
46
58
Jacek Bierkatmazowieckie
24.40
17.46
17.46
47
66
Krzysztof Kunysświętokrzyskie
20.93
17.50
17.50
48
60
Paweł Ruszelpodkarpackie
17.57
17.78
17.57
49
86
Mateusz BańkowskiCS PSP Częstochowa
23.28
17.64
17.64
50
76
Marcin Walkowiakwielkopolskie
17.64
dyskw.
17.64
51
88
Wojciech Haduchpodkarpackie
19.36
17.87
17.87
52
45
Marcin Gurgulmałopolskie
18.58
17.96
17.96
53
64
Damian DzięgielSA PSP Kraków
18.20
17.97
17.97
54
27
Mateusz Prubantopolskie
23.31
17.98
17.98
55
71
Albert KrupaCS PSP Częstochowa
19.25
18.07
18.07
56
93
Daniel Więckowskiwielkopolskie
18.10
20.52
18.10
57
59
Rafał Bernatopolskie
18.47
19.83
18.47
58
51
Rafał Flispodkarpackie
20.48
18.54
18.54
59
52
Mariusz Langepodlaskie
20.42
18.60
18.60
60
106
Maciej Dajczakwielkopolskie
18.71
dyskw.
18.71
61
26
Jakub Dudaświętokrzyskie
18.72
19.55
18.72
62
81
Radosław Stenkapomorskie
18.73
18.85
18.73
63
74
Dariusz Kroczakświętokrzyskie
21.50
18.93
18.93
64
30
Daniel Wojtowiczpodkarpackie
19.19
dyskw.
19.19
65
54
Ariel Boryswarmińsko-mazurskie
19.22
19.75
19.22
66
50
Krzysztof Zygaopolskie
20.81
19.22
19.22
67
43
Łukasz Borowywarmińsko-mazurskie
20.33
19.24
19.24
68
69
Łukasz Góralskizachodniopomorskie
19.31
dyskw.
19.31
69
63
Sebastian Witkowskipodlaskie
19.50
31.41
19.50
70
15
Michał Jabłońskizachodniopomorskie
24.56
19.54
19.54
71
29
Grzegorz MrózSA PSP Kraków
19.57
19.94
19.57
72
75
Paweł Prokopczykwarmińsko-mazurskie
24.55
19.75
19.75
73
57
Robert ZdonekCS PSP Częstochowa
20.11
19.85
19.85
74
56
Marcin Świerkzachodniopomorskie
20.00
20.76
20.00
75
87
Rafał Wiktoropolskie
20.17
dyskw.
20.17
76
41
Piotr KałużaCS PSP Częstochowa
20.23
23.86
20.23
77
18
Tomasz Jarocpodlaskie
20.33
20.24
20.24
78
44
Przemysław Bartosiewiczzachodniopomorskie
21.39
20.30
20.30
79
39
Arkadiusz Miendakwarmińsko-mazurskie
21.81
20.47
20.47
80
62
Tolasz KulczewskiCS PSP Częstochowa
28.65
20.77
20.77
81
91
Marek Kosśląskie
21.78
dyskw.
21.78
82
17
Maciej StrągCS PSP Częstochowa
dyskw.
21.87
21.87
83
12
Grzegorz Garnczarekśląskie
26.37
22.04
22.04
84
21
Michał Koziołśląskie
dyskw.
22.24
22.24
85
90
Tomasz Dąbrowskimazowieckie
23.22
dyskw.
23.22
86
14
Michał BłaszczykSA PSP Kraków
24.08
24.93
24.08
87
11
Grzegorz ŚcisłyCS PSP Częstochowa
30.81
24.27
24.27
88
24
Karol ChmalCS PSP Częstochowa
25.72
26.99
25.72
89
53
Roger KlosSA PSP Kraków
29.01
29.42
29.01
90
110
Radosław Cyrsonpomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna - dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
120
Dawid Kacperskimazowieckie
17.29
15.06
32.35
2
118
Mateusz Brzozaopolskie
16.80
15.68
32.48
3
121
Tobiasz Klamaopolskie
17.96
14.65
32.61
4
109
Michał GąskaSA PSP Kraków
17.54
15.08
32.62
5
114
Przemysław Żydaczekwarmińsko-mazurskie
17.17
15.96
33.13
6
111
Damian Flakśląskie
17.86
15.36
33.22
7
104
Paweł Gostomskipomorskie
17.64
15.69
33.33
8
115
Krzysztof Mazurmałopolskie
17.93
15.53
33.46
9
77
Piotr Grosskujawsko-pomorskie
17.52
15.95
33.47
10
70
Maksymilian Piątkowskikujawsko-pomorskie
18.38
15.31
33.69
11
89
Sebastian JakubiakSA PSP Kraków
17.67
16.14
33.81
12
73
Jacek Skóramazowieckie
18.26
15.56
33.82
13
96
Łukasz Grabowskikujawsko-pomorskie
18.54
15.33
33.87
14
116
Rafał Sieliwoniukpodlaskie
18.05
15.92
33.97
15
32
Krzysztof Bałatapodkarpackie
17.94
16.11
34.05
16
95
Szymon SienkiewiczCS PSP Częstochowa
18.39
15.73
34.12
17
101
Artur WydraCS PSP Częstochowa
17.92
16.50
34.42
18
80
Damian Szumowiczpodkarpackie
17.46
17.15
34.61
19
49
Sławomir Skibińskimazowieckie
17.57
17.09
34.66
20
100
Krzysztof Majcherwielkopolskie
18.09
16.65
34.74
21
83
Dawid Kowalikświętokrzyskie
17.83
16.92
34.75
22
82
Mirosław Stablaśląskie
18.62
16.16
34.78
23
79
Paweł Kowalskimazowieckie
18.26
16.53
34.79
24
85
Mateusz Danielukmazowieckie
18.09
16.76
34.85
25
102
Karol Przydatekmazowieckie
18.14
16.80
34.94
26
65
Hubert Skurkaśląskie
18.15
16.79
34.94
27
38
Damian Wenta IIpomorskie
18.86
16.20
35.06
28
108
Damian Wentapomorskie
18.99
16.26
35.25
29
84
Piotr Słapińskiwarmińsko-mazurskie
18.78
16.57
35.35
30
78
Mateusz Jurkiewiczmałopolskie
18.46
16.91
35.37
31
92
Łukasz Bieleckiświętokrzyskie
18.40
16.98
35.38
32
60
Paweł Ruszelpodkarpackie
17.92
17.57
35.49
33
36
Paweł Żylakmazowieckie
18.99
16.63
35.62
34
94
Andrzej Komorekzachodniopomorskie
18.60
17.02
35.62
35
119
Przemysław Kierzonkowskiwarmińsko-mazurskie
20.34
15.43
35.77
36
99
Łukasz Ostrowskipodlaskie
18.55
17.25
35.80
37
35
Piotr Borońmałopolskie
18.73
17.11
35.84
38
81
Radosław Stenkapomorskie
17.24
18.73
35.97
39
106
Maciej Dajczakwielkopolskie
17.28
18.71
35.99
40
20
Rafał Balpodkarpackie
19.24
16.76
36.00
41
72
Łukasz Łotockimałopolskie
19.04
17.08
36.12
42
40
Szymon Woźniakwielkopolskie
19.43
16.70
36.13
43
71
Albert KrupaCS PSP Częstochowa
18.21
18.07
36.28
44
37
Bartłomiej Ilczukpodlaskie
19.22
17.34
36.56
45
86
Mateusz BańkowskiCS PSP Częstochowa
19.06
17.64
36.70
46
27
Mateusz Prubantopolskie
18.75
17.98
36.73
47
45
Marcin Gurgulmałopolskie
18.86
17.96
36.82
48
69
Łukasz Góralskizachodniopomorskie
17.64
19.31
36.95
49
74
Dariusz Kroczakświętokrzyskie
18.21
18.93
37.14
50
55
Krzysztof Gajewskiwielkopolskie
20.77
16.39
37.16
51
52
Mariusz Langepodlaskie
18.67
18.60
37.27
52
76
Marcin Walkowiakwielkopolskie
19.91
17.64
37.55
53
50
Krzysztof Zygaopolskie
18.33
19.22
37.55
54
64
Damian DzięgielSA PSP Kraków
19.58
17.97
37.55
55
51
Rafał Flispodkarpackie
19.18
18.54
37.72
56
63
Sebastian Witkowskipodlaskie
18.67
19.50
38.17
57
43
Łukasz Borowywarmińsko-mazurskie
19.05
19.24
38.29
58
54
Ariel Boryswarmińsko-mazurskie
19.18
19.22
38.40
59
26
Jakub Dudaświętokrzyskie
19.75
18.72
38.47
60
75
Paweł Prokopczykwarmińsko-mazurskie
18.90
19.75
38.65
61
66
Krzysztof Kunysświętokrzyskie
21.19
17.50
38.69
62
68
Paweł Zarębawielkopolskie
21.63
17.16
38.79
63
57
Robert ZdonekCS PSP Częstochowa
19.16
19.85
39.01
64
88
Wojciech Haduchpodkarpackie
21.28
17.87
39.15
65
29
Grzegorz MrózSA PSP Kraków
19.62
19.57
39.19
66
91
Marek Kosśląskie
17.85
21.78
39.63
67
18
Tomasz Jarocpodlaskie
19.64
20.24
39.88
68
59
Rafał Bernatopolskie
21.79
18.47
40.26
69
87
Rafał Wiktoropolskie
20.12
20.17
40.29
70
44
Przemysław Bartosiewiczzachodniopomorskie
20.06
20.30
40.36
71
15
Michał Jabłońskizachodniopomorskie
21.17
19.54
40.71
72
39
Arkadiusz Miendakwarmińsko-mazurskie
21.28
20.47
41.75
73
90
Tomasz Dąbrowskimazowieckie
18.65
23.22
41.87
74
62
Tolasz KulczewskiCS PSP Częstochowa
21.31
20.77
42.08
75
12
Grzegorz Garnczarekśląskie
20.09
22.04
42.13
76
41
Piotr KałużaCS PSP Częstochowa
22.11
20.23
42.34
77
21
Michał Koziołśląskie
21.22
22.24
43.46
78
17
Maciej StrągCS PSP Częstochowa
22.40
21.87
44.27
79
14
Michał BłaszczykSA PSP Kraków
20.57
24.08
44.65
80
11
Grzegorz ŚcisłyCS PSP Częstochowa
22.54
24.27
46.81
81
53
Roger KlosSA PSP Kraków
18.68
29.01
47.69
82
24
Karol ChmalCS PSP Częstochowa
23.91
25.72
49.63
83
30
Daniel Wojtowiczpodkarpackie
30.48
19.19
49.67
84
58
Jacek Bierkatmazowieckie
n.klas
17.46
n.klas
85
113
Sebastian Staroszczykpomorskie
n.klas
16.19
n.klas
86
110
Radosław Cyrsonpomorskie
n.klas
n.klas
n.klas
87
56
Marcin Świerkzachodniopomorskie
n.klas
20.00
n.klas
88
105
Robert Skalniakmałopolskie
n.klas
16.56
n.klas
89
93
Daniel Więckowskiwielkopolskie
n.klas
18.10
n.klas
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń p.poż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę