6,687,372 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Pozwólmy oddychać naszym domom.
Każdego roku z powodu zatrucia czadem w Polsce umiera kilkaset osób. Bardzo często nie ma to związku z powstaniem pożaru, zaś wynika jedynie z niewłaściwej eksploatacji budynku i znajdujących się w nim urządzeń grzewczych.
Strażacy apelują ...


Strażacy na lodzie?
Rozpoczęła się akcja pomocy dzieciom i młodzieży szkolnej, którzy zimową porą swój wolny czas spędzać mogą na BEZPIECZNYCH ślizgawkach – tymczasowych lodowiskach.

SGSP - studia z pewną przyszłością!
Chcesz dołączyć do szeregów Państwowej Straży Pożarnej? Szukasz w przyszłości zajęcia, które pozwoli Ci się systematycznie rozwijać? A może czujesz w sobie chęć pomocy innym? Jeśli tak to zapraszamy Cię do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej
Samorząd Województwa w trosce o strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych
Uroczyste spotkania, podczas których strażacy z ochotniczych straży pożarnych otrzymują sprzęt zakupiony ze środków samorządu województwa kujawsko – pomorskiego, wymownie wskazują, jak wielką rolę odgrywają społecznicy w systemie ratowniczym.
Warsztaty wodno - nurkowe' 2009
Fundamentem do rozwoju każdej dziedziny ratownictwa winna być analiza zagrożeń. To klucz do działań - również w odniesieniu do ratownictwa na akwenach.
Ćwiczenia aplikacyjne sprawdzające założenia Zewnętrznego Planu Operacyjno-Ratowniczego ZACHEM
W dniu 07 grudnia 2009r. w Bydgoskim Centrum Bezpieczeństwa odbyły się ćwiczenia aplikacyjne sprawdzające założenia Zewnętrznego Planu Operacyjno-Ratowniczego dla Zakładów Chemicznych ZACHEM-CIECH S.A. w Bydgoszczy.
Narada pionu kontrolno-rozpoznawczego i BHP
W dniach 19-20 listopada 2009 r. w miejscowości Tleń w Borach Tucholskich odbyła się coroczna narada pionu kontrolno-rozpoznawczego oraz prowadzących sprawy BHP województwa kujawsko-pomorskiego.
SZKOLENIE w zakresie kierowania ruchem drogowym - dla członków OSP pow. Brodnica
W dniach 28, 29 listopada i 05 grudnia 2009 roku Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu razem z Komendą Powiatową PSP w Brodnicy i Komendą Powiatową Policji w Brodnicy zorganizował szkolenie w zakresie kierowania ruchem drogowym....
SZKOLENIE SPS JOP od 01.12.2001
Ośrodek Szkolenia w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu informuje, że 01 grudnia 2009 roku rozpoczął kolejne szkolenie podstawowe strażaka jednostek ochrony przeciwpożarowej.....
Spotkanie przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej oraz Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej
W dniu 26 listopada w miejscowości Lisewo na terenie głównej bazy budowy autostrady odbyło się spotkanie przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej oraz Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej z powiatów, przez których teren planowana jest jej budowa z przedstawicielami projektantów, budowniczych oraz operatorów nowopowstającej Drogi Krajowej A1.
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjnyInstrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę