6,789,556 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Recertyfikacja w KP PSP w Golubiu Dobrzyniu
29 września 2008 roku Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu razem z KP PSP w Golubiu Dobrzyniu przeprowadził egzamin sprawdzający (recertyfikacja) w zakresie pierwszej pomocy medycznej dla strażaków KP PSP w Golubiu Dobrzyniu...
Spotkanie robocze „Zespołu ds. opracowania nowych słowników w katalogu sił i środków (KSIS)”.
W dniach 20 - 21 sierpnia br. w siedzibie Komendy Głównej PSP w Warszawie odbyło się spotkanie robocze „Zespołu ds. opracowania nowych słowników w katalogu sił i środków (KSIS)”, którego przewodniczącym jest st. kpt. Michał Gołębiowski.
Odprawa szkoleniowa pionu liniowego województwa kujawsko-pomorskiego
W dniach od 29 września do 1 października 2008 r. w miejscowości Ciche w powiecie brodnickim Wydział Operacyjny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej organizuje odprawę szkoleniową pionu liniowego województwa kujawsko-pomorskiego.
W dniu 23 - 24 września 2008 r. odbyło się SYMPOZJUM I ĆWICZENIA RATOWNICZE "GŁOGÓW 2008"
W dniu 23 - 24 września 2008 r. odbyło się Sympozjum nt. "Systemy bezpieczeństwa w zakładach dużego (zwiększonego) ryzyka wystąpienia poważnej awarii przemysłowej" oraz Ćwiczenia ratownicze "GŁOGÓW 2008".
Ćwiczenia 6 Kompanii Gaśniczej INOWROCŁAW w Kruszwicy
W dniu 24 września 2008 r. odbyły się ćwiczenia z udziałem 6 Kompanii Gaśniczej INOWROCŁAW Wojewódzkiej Brygady Odwodowej oraz sił i środków straży pożarnych powiatu inowrocławskiego na kolejowym szlaku komunikacyjnym w Kruszwicy pk."KRUSZWICA 2008".
Recertyfikacja strażaków PSP w BRODNICY
22 września 2008 roku Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu razem z KP PSP w Brodnicy przeprowadził egzamin sprawdzający (recertyfikacja) w zakresie pierwszej pomocy medycznej dla strażaków KP PSP w Brodnicy...
Szkolenie podstawowe strażaka jop
Ośrodek Szkolenia w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu informuje, że od 01 września do 03 grudnia 2008 roku realizuje szkolenie podstawowe strażaka jednostek ochrony przeciwpożarowej........
"Grand Prix Masters"
Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 września 2008 r., odbędzie się turniej finałowy w ramach „IV Grand Prix Kujawsko – Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Plażowej Piłce Siatkowej Strażaków”.
Ogłoszenie o naborze do KP PSP w Brodnicy
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy, 87-300 Brodnica, ul. Sienkiewicza 23 ogłasza nabór do służby w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko: główny księgowy.
Recertyfikacja strażaków PSP w Mogilnie
25 sierpnia 2008 roku Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu zorganizował egzamin sprawdzający (recertyfikacja) w zakresie pierwszej pomocy medycznej dla strażaków KP PSP w Mogilnie i KP PSP w Rypinie.
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjnyInstrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę