6,687,285 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

WIZYTA MINISTRA U STRAŻAKÓW W LIPNIE
W dniu 9 stycznia 2009 roku w Lipnie, województwo kujawsko-pomorskie, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji – Zbigniew Sosnowski uczestniczył w uroczystym przekazaniu pojazdów i sprzętu pożarniczego, zakupionych w ramach ustawy modernizacyjnej oraz ze środków przekazanych przez Starostwo Powiatowe.

Szkolnie Dowódcy OSP
W dniach 09 - 11 stycznia 2009 roku Ośrodek Szkolenia realizował kolejne szkolenie dla druhów w zakresie Dowódcy OSP......
INSPEKTOR ochrony przeciwpożarowej.
Ośrodek Szkolenia jest uprawniony do organizacji szkolenia inspektorów ochrony przeciwpożarowej.

UWAGA:
Zaplanowane szkolenie na 09.05. 2011 roku NIE ODBĘDZIE SIĘ z uwagi na małą liczbę osób chętnych do szkolenia. Przepraszamy.

OSOBY zainteresowane szkoleniem prosimy o skierowanie się do Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy, która również realizuje w województwie przedmiotowe szkolenia. Tel. kontaktowy - 52/3498412.

Dostawa nowych samochodów dla jednostek PSP
Dwa średnie samochody ratowniczo-gaśnicze typu GBA-2,5/16 wzmocniły wyposażenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim.
RECERTYFIKACJA w PSP w roku 2009
Ośrodek Szkolenia podaje do wiadomości ustalone terminy recertyfikacji dla strażaków PSP województwa Kujawsko-Pomorskiego w najbliższym okresie....

UWAGA zmiany: Od 01.01.2009 roku obowiązuje Rozporządzenie MSWiA oraz MON (Dz. U. nr 229, poz. 1537 z 2008) w sprawie szkolenia w zakresie kwalifikowanej I pomocy (dotychczas - szkolenia w zakresie pomocy medycznej dla strażaków PSP według obowiązujących Wytycznych Komendanta Głównego PSP).
OD 02 LUTEGO 2009 roku przeprowadzamy RECERTYFIKACJE...
Bliższe informacje moża uzyskać u Wojewódzkiego Koordynatora Ratownictwa Medycznego st. sekc. Ewy Zmudzińskiej
Narada kadry kierowniczej woj. kujawsko-pomorskiego
Dnia 19 grudnia br. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, przy ul. Legionów 70/76 odbyła się narada kadry kierowniczej PSP woj. kujawsko - pomorskiego.
SZKOLENIE PODSTAWOWE (sps jop - byłe KKS)
Ośrodek Szkolenia w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu informuje, że przystępuje do NABORU na szkolenie podstawowe strażaka jednostek ochrony przeciwpożarowej. Termin szkolenia: od 26 STYCZNIA 2009 roku do 28 KWIETNIA 2009 roku.......
Szkolnie Dowódcy OSP
W dniach 12-14 grudnia 2008 roku Ośrodek Szkolenia realizował kolejne szkolenie dla druhów w zakresie Dowódcy OSP....
RECERTYFIKACJA w KM PSP we WłOCłAWKU
12 i 19 grudnia 2008 roku pracownicy Ośrodka Szkolenia w KW PSP w Toruniu i st. sekc. lek. Ewa Zmudzińska (wojewódzki koordynator ratownictwa medycznego PSP) razem z KM PSP we Włocławku przeprowadzili egzamin sprawdzający (recertyfikacja) w zakresie pierwszej pomocy medycznej dla strażaków KM PSP we Włocławku.....
RECERTYFIKACJA w KP PSP w LIPNIE
05 grudnia 2008 roku pracownicy Ośrodka Szkolenia w KW PSP w Toruniu i st. sekc. lek. Ewa Zmudzińska (wojewódzki koordynator ratownictwa medycznego PSP) razem z KP PSP w Lipnie przeprowadzili egzamin sprawdzający (recertyfikacja) w zakresie pierwszej pomocy medycznej dla strażaków KP PSP w Lipnie.
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjnyInstrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę