6,155,302 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Szkolenie dla strażaków OSP w zakresie kwalifikowanej I pomocy ...
Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu i Zarząd Wojewódzki ZOSP RP w Toruniu w dniach 14-22.06. 2009 roku prowadzili szkolenie w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków OSP z województwa kujawsko-pomorskiego. Na kurs zostało zakwalifikowanych 32 ochotników. Szkolenie realizowane było w systemie skoszarowanym (4 osoby - dochodzące). Podstawę szkolenia stanowiły zasady określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 19 marca 2007 roku w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy (Dz. U. Nr 60, poz. 408 z 06.04.2008r). Zajęcia prowadziła kadra posiadająca wymagane kwalifikacje i praktykę w zakresie szkolenia.
Egzamin końcowy odbył się 22 czerwca 2009 roku. Uczestnicy szkolenia zdawali egzamin z części teoretycznej i praktycznej. Do egzaminu teoretycznego przystapiło 32 druhów. Wynik POZYTYWNY z części teoretycznej uzyskało 29 osób (3 osoby - wynik NEGATYWNY). W części praktycznej uczestnicy szkolenia wykazali sie właściwymi umiejętnościami. 29 osób otrzymało stosowne Zaświadczenie. W podsumowaniu szkolenia uczestniczył Dyrektor Biura ZW ZOSP dh Piotr Tomaszewski i Naczelnik Ośrodka Szkolenia st. kpt. Gabriel Baniecki. Zaświadczenia wręczała dr n. med. Joanna HAŁAS jako przewodnicząca komisji egzaminacyjnej.
Był to kolejny kurs realizowany dla druhów OSP. Ośrodek Szkolenia posiada stosowną Decyzję Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do prowadzenia takich szkoleń.
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjnyInstrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń p.poż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę