6,986,999 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

OSP Wąbrzeźno
Coroczne zebranie wąbrzeskich strażaków ochotników odbyło się w dniu 1 marca 2019 roku w Domu Strażaka. Rozpoczęło je wprowadzenie pocztu sztandarowego i wysłuchanie strażackiego hymnu. Na zebranie stawiło się 70 % stanu OSP.
Wśród zaproszonych gości byli m.in. st. bryg. Sławomir Herbowski Z-ca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Janusz Woźniak Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej oraz samorządowcy, członkowie wspierający i członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Po części regulaminowej, wprowadzającej do roboczej części zebrania rozpoczęło się przedstawianie przez członków zarządu OSP sprawozdań z działań podejmowanych przez wąbrzeskich strażaków w 2018 roku, natomiast druh Jarosław Herbowski, naczelnik OSP, przedstawił zamierzenia w działaniach na 2019 rok.

Następnie st. bryg. Sławomir Herbowski przedstawił list nadbryg. Janusza Halaka Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, który zawierał podsumowanie dotychczasowej współpracy i efektów zwiększenia bezpośredniego dofinansowania OSP w wyposażenia, w nowe samochody oraz sprzęt pożarniczy. Podziękował również strażakom za dotychczasową służbę. Komendant Powiatowy PSP st. bryg. Janusz Woźniak w pierwszej kolejności podziękował strażakom za służbę w 2018 roku. Przypomniał, iż dzięki dofinansowaniu Ochotniczych Straży Pożarnych można mówić o partnerskim współdziałaniu strażaków zawodowych z ochotnikami. Jest tak w szkoleniach, ćwiczeniach oraz w akcjach ratowniczo – gaśniczych.


Źródło: KP PSP Wąbrzeźno
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjnyInstrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę