6,789,823 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Dzień Dziecka w Tucholi
Dnia 09 czerwca 2018 r. na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych, Tucholskiego Centrum Edukacji Zawodowej oraz Zakładu Aktywności Zawodowej w Tucholi, odbył się powiatowy Dzień Dziecka. Jak co roku zorganizowany przez Powiat Tucholski, obfitował w wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przy organizacji uroczystości wzięli udział również funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi.
Głównymi atrakcjami zapewnionymi przez KP PSP w Tucholi były: dmuchany zamek dla dzieci stanowiący jeden z elementów toru do mini TFA oraz hydronetki do celowania strumieniem wody w tarczę. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także pokazy praktyczne z udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz pogadanki o bezpiecznym zachowaniu i powiadamianiu służb ratowniczych. Dzieci w asyście strażaków z Komendy KP PSP w Tucholi mogły poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, zapoznać się ze sprzętem pożarniczym, a także przekonać się jak odpowiedzialna i niebezpieczna jest praca strażaka.
Dodatkową atrakcją imprezy była wata cukrowa, lody oraz grochówka. Sobotnie popołudnie umilił wszystkim zespół country ,,Drink Bar” z Torunia.
Na uroczystość z okazji Dnia Dziecka przybyli m.in.: Starosta Tucholski Michał Mróz, Wicestarosta Tucholski Zenon Poturalski oraz Członek Zarządu Powiatu Tucholskiego Jerzy Kowalik, a także Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi st. bryg. Dariusz Goźliński.
Głównymi organizatorami byli: Starostwo Powiatowe, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi, Komenda Powiatowa Policji w Tucholi, Zakład Aktywności Zawodowej w Tucholi, Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej.

Zdjęcia i tekst: Barbara Pieczywek
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjnyInstrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę